LOM | Kartopu’nun yeni ajansı Lom Creative
LOM Creative Lom Creative, müşterilerinin ihtiyaçları ve marka gereksinimleri doğrultusunda, farklı disiplinlerden oluşan deneyimli ekibiyle, yaratıcı ve etkin çözümler sunar. Bu zamana kadar ürettiği işlerle tasarım alanında ulusal ve uluslararası bir çok ödül kazanan Lom Creative, çalıştığı markalara değer katmayı hedefler.
Reklam, Ajansı, Tasarım, Ofisi, Marka, Kurumsal, Kimlik, Logo, Kitap, Dergi, Afiş, Logo, Kapak, Etkinlik, Yaratıcı, Creative, Ödül, Lom, Utku Lomlu
4766
post-template-default,single,single-post,postid-4766,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.9,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive

Kartopu’nun yeni ajansı Lom Creative

Kartopu’nun yeni ajansı Lom Creative

El örgü ipliği sektörünün öncü firmalarından Kartopu Tekstil, marka yenileme, yurtdışı tanıtım ve reklam çalışmalarını Lom Creative ile yürütme kararı aldı.
1952 yılında kurulan Kartopu Tekstil yarım asrı aşkın bir süredir hem yurtiçi hem de yurtdışı pazarlarda hizmet vermekte yıllık satışının %30’unu 30’u aşkın ülkeye ihraç etmektedir.